Dámské prádlo, ve kterém se budete cítit dobře

Dámské prádlo patří k ženám stejně, jako těhotenské oblečení. O tom není žádných pochyb. Ženy se v něm musí cítit příjemně a pohodlně. Zároveň by mělo v těch správných chvílích působit elegantním a přitažlivým dojem. Jestliže chcete docílit všeho zmíněného, potom musíte vědět, jaké možnosti při výběru dámského prádla vlastně máte.

Vyberte si správnou velikost

Ať už se rozhodnete pořídit si jakékoliv dámské prádlo, musíte vědět, jaká velikost Vám padne nejlépe. Hodně zásadní je to především u kalhotek. Pokud nevíte, jak jsou značeny běžné velikosti, prozradíme Vám to v níže uvedené tabulce.

VelikostČíselná velikostObvod pasuObvod sedu
34/36XS/S62 až 70 cm86 až 94 cm
38/40S/M70 až 78 cm94 až 102 cm
42/44M/L78 až 86 cm102 až 110 cm
46/48L/XL86 až 97 cm110 až 120 cm
Volba dámských kalhotek musí vzejít na základě správné velikosti.

Korpulentnější dámy samozřejmě mohou sáhnout po větších velikostech. Běžně dostupné jsou ještě velikosti XXL až 5XL. V řeči čísel 50/52 až 62/64. Na své si tedy přijde každá žena.

Jaké existuje dámské prádlo?

Při nákupu dámského prádla se samozřejmě nemusíte omezovat a zaměřovat jen na klasické kalhotky. Ty jsou vpředu vykrojené a v zadní části pokrývají celý zadek. Pro ně sice hovoří praktičnost, z pohledu náležitého sexappealu to není zrovna ono.

Zajímavou alternativou jsou francouzské kalhoty s vysoký střihem. Kalhotky tohoto typu odhalují zadní část a boky. Ideální volbou jsou pro šaty nebo sukně. Zvolit ovšem můžete i dámské prádlo s nohavičkou. Vyšší pas se pojí se zakrytím ženského pozadí. Vhod mohou přijít v zimním období.

Dámské prádlo, které je sexy

Jestliže se chcete ve spodním prádle cítit sexy a zároveň tak vypadat, máme pro Vás samozřejmě další tipy. Vsadit můžete na ryzí klasiku představující tanga. Ta poodhalují ženské hýždě. Alternativou jsou také bikiny nebo kalhotky typu string. K nim mohou skvěle padnout i dobře zvolené punčocháče.