Trika pořizujte pro nejrůznější příležitosti

Všechny ženy mají v šatníku jednu společnou věc. Jsou to trika nabývající nejrůznějších podob. Univerzální kus oblečení nositelný v podstatě při jakékoliv příležitosti. Stačí jen zvolit ten správný vzor a provedení trička. Pak ho můžete použít jak při volnočasových aktivitách, tak při společenských událost. S výběrem nového trička Vám nyní pomůžeme.

Začněte volbou výrobního materiálu

Zaměřte se na výrobní materiál a gramáž. Příjemná je určitě bavlna, která se mimo jiné vyznačuje i patřičnou odolností. Pokud chcete trika pro pohybové aktivity, vsaďte na polyester. Jeho předností je rychlé schnutí. Alternativou je natahovací elastan, viskóza nebo speciální bio bavlna. Co se týče gramáže, čím vyšší hodnota, tím vyšší pevnost a zároveň i teplo.

U trika nepodceňujte velikost

Tričko musí každé ženě dokonale padnout, o tom není žádných pochyb. Další důležitou věcí je proto velikost. Tabulku velikostí Vám přinášíme níže. Týká se obecných hodnot, které se mohou v rámci různých značek trochu lišit.

VelikostŠířkaVýška
S39 cm56 cm
M41 cm57 cm
L43 cm58 cm
XL48 cm62 cm
Obecné velikosti pro výběr správného trika.

Pokud dáváte přednost módě oversize, tedy volnějšímu ošacení, budete volit větší konfekční velikost. Z tohoto úhlu pohledu musíte přihlížet i k ostatním charakterově odlišným modelům triček.

Co dalšího Vás bude u trika zajímat?

Výčtem důležitých věcí při nákupu dámského trika samozřejmě nekončíme. Je tu ještě spousta ostatních věcí, na které si musíte dávat pozor. Rozlišujte například barevné provedení trička, aby se hodilo ke zbytku ošacení a zároveň v konkrétní situaci. Triko může být ke krku, ale i s výstřihem, kdy zvýrazníte svůj dekolt.

Rozlišujte také to, v jakém období budete dámská trika nosit. Je rozdíl, zde se bude jednat o léto nebo zimu. A to jak s přihlédnutím ke gramáži, tak k celkovému zpracování. Jisty si buďte v tom, že z pohledu výběru dámských triček máte rozhodně na výběr. Dokazuje to přemíra výrobců.