Účes si zvolte podle typy svých vlasů. Poradíme Vám

Když zkombinujete vhodné šaty, boty a kabelku, ještě to nemusí být cesta ke znamenitému úspěchu. Ženy musí dbát i na ty nejmenší detaily, které v tomto případě představuje účes. Teprve upravené vlasy dokonale ladící s outfitem zaručí Vaši krásu a dostatek sebevědomí.

Co žena, to jiné vlasy

Je naprosto logické, že každá žena má trochu rozdílný typ vlasů. Právě k tomu je třeba přihlížet. Další roli hraje tvar obličeje. Jestliže si nedokážete dát obojí prakticky dohromady, přinášíme Vám několik přínosných rad. Zjistíte, jaký účes je vhodný pro ty či ony vlasy, boty, džíny a podobně.

Účes, který z Vás udělá překrásnou ženu

Výběr vhodného střihu jsme obecně definovali. Konkrétní účes si pak můžete zvolit i na základě toho, kam se chystáte. Společenské a noblesní události si jistě budou žádat větší přípravu a péči o vlasy nežli čas trávený volnočasovými aktivitami. Níže prezentované otázky Vám přinesou informace týkající se všeho podstatného.

Jaké účesy vytvářet s vlnitými vlasy?

Pokud máte krásně vlnité vlasy, z pohledu délky střihu se s největší pravděpodobností nemusíte omezovat. Vhodné jsou spíše plné nebo asymetrické střihy. Vždy ve směru růstu vlasů.

Jaký účes vykouzlit z jemných vlasů?

O jemné vlasy je třeba v první řadě dostatečně pečovat. Nejvíce vyniknou asi kratší střihy, které do značné míry uleví samotným vlasům. Pokud se rozhodnete pro delší růst jemných vlasů, vsaďte na pozvolné sestříhání.

Jak si česat řídké vlasy?

Vaším největším omezením bude objem vlasů. Ten se snažte dohnat nejrůznějšími způsoby. Vsadit můžete na ofinu, patku a krátký sestřih.

Jak si poradit s rovnými vlasy?

Rovné vlasy si naopak od těch řídkých zaslouží spíše větší délku. Když je sestříháte, přispěje to k větším objemu.

Jaké jsou typy obličejů, podle nichž je vhodné volit účes?

Ženy mají obličeje hranaté, trojúhelníkové, obdélníkové, oválné, kulaté i srdcovité. S účesem podle tvaru obličeje Vám poradí každá zkušená kadeřnice.